Апарат шокового заморожування* Angelo Po B151H
Характеристики
Код: 30558
Виробник: Angelo Poi
Артикул товару: B151H
Потужність електрична, кВт: 1.4
Країна виробник: Італія
Довжина (нетто), мм: 929
Ширина (нетто), мм: 777
Висота (нетто), мм: 750
Вага (нетто), кг: 120
Короткий опис
Апарат шокового заморожування* Angelo Po B151H
Модель: B151H
Апарат шокового охолодження та заморозки, 5xGN 1/1. Охолодження: 16 кг/цикл +90 до +3°С; заморожування: 10 кг/цикл із +90 до-18°С. Апарат призначений для роботи тільки з печами COMBISTAR FX...E3 (6 або 10 рівнів), а також як підставка для них. Цифрове управління, багатоточковий термощуп, процес IFR (Розумне розпізнавання продуктів), розморожування, розстоювання, контроль за деками за допомогою кількох таймерів. 230 Ст.
Опис товару Апарат шокової заморозки* Angelo Po B151H
Апарат шокового заморожування Angelo Po B151H - це обладнання, яке використовується для швидкого охолодження або заморожування харчових продуктів. Шокова заморозка забезпечує максимальне збереження смакових якостей, кольору, запаху та ступеня вологості їжі. Модель B151H призначена для встановлення під пароконвекційними печами COMBISTAR FX...E3 виробництва компанії Angelo Po.
Шафа оснащена цифровою панеллю керування, яка забезпечує простоту роботи з обладнанням. Ретельний контроль температури всередині продукту забезпечує багатоточковий термощуп. Апарат поставляється зі знімними утримувачами, які дозволяють використовувати кондитерські листи та гастроємності. Автодоводчик забезпечує автоматичне закривання дверей. Дренажний злив та функція повітряного охолодження роблять роботу з Angelo Po B151H максимально простою та зручною.
Апарат шокового охолодження цієї моделі вміщує 5 GN 1/1 та забезпечує високий рівень санітарно-гігієнічної захищеності їжі, що пройшла теплову обробку. За один цикл шафа може охолодити 16 кг продукції від +90 до +3 ° С або заморозити 10 кг від +90 до -18 ° С. Роботу з обладнанням полегшує система розпізнавання продуктів, а також функція розморожування та таймер контролю за деками. Корпус апарату виготовлений із сталі марки AISI 304.
Апарат шокового охолодження та заморозки, 5xGN 1/1. Охолодження: 16 кг/цикл +90 до +3°С; заморожування: 10 кг/цикл із +90 до-18°С. Апарат призначений для роботи тільки з печами COMBISTAR FX...E3 (6 або 10 рівнів), а також як підставка для них. Цифрове управління, багатоточковий термощуп, процес IFR (Розумне розпізнавання продуктів), розморожування, розстоювання, контроль за деками за допомогою кількох таймерів. Потужність 1,4 кВт, напруга 230 В. Розмір нетто 929x777x750 мм, вага нетто 120 кг
Отзывы о товаре Апарат шокового заморожування* Angelo Po B151H
Шафа шокової заморозки GoodFood GF-BCF60-HC
157821.00 грн.
Стіл холодильний GoodFood GF-S451-H6C
18944.00 грн.
Стіл холодильний для піци GoodFood GF-PZ2610TN-HC
69190.00 грн.
Стіл холодильний для піци GoodFood GF-PZ1610TN-HC
66773.00 грн.





